Registrace

Nakupujete opakovaně v našem e-shopu? Pak doporučujeme využít registrace. Své osobní údaje nutné pro realizaci objednávky zadáte jen jednou a po každém přihlášení budou Vaše osobní údaje automaticky předvyplněny do objednávkového formuláře. Ušetříte tak svůj čas.

Vaše osobní údaje (jméno, bydliště, e-mail, telefon případně IČO a DIČ) budou zpracovávány elektronicky za účelem vyřízení objednávek, archivování Vaší historie objednávek a uložení kreditů získaných za nákupy, které lze následně využít v akcích firmy Jan Paroulek. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně vyjma přepravní společnosti, která vaši zásilku doručí na Vámi zadanou adresu.

Údaje budou uloženy v zabezpečené elektronické databázi po dobu aktivity Vašeho účtu na webu kppapir.cz. Váš účet můžete kdykoliv zrušit zasláním e-mailu na adresu kppapir@kppapir.cz. Vaší žádosti bude vyhověno do 30 dnů a veškeré Vaše osobní údaje budou odstraněny.

Pokud se zpracováním osobních údajů nesouhlasíte, nedokončujte registraci.

DODACÍ ADRESA
FAKTURAČNÍ ADRESA
PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE
Opište kód z obrázku:


* jsou označeny povinné položky

Informace k dopravě zboží

Naposledy zobrazené

 

zákazník     heslo    

Napište nám    Navštivte nás na Facebooku    Google +    Blog

Položek:
Suma s DPH:
0
0 Kč

Košík je prázdný

 

zbozi.cz | CZIN.eu

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace