Příplatkové balení

U vybraných položek lze objednat příplatkové balení. Toto balení zajišťuje lepší odolnost proti poškození především křehkého zboží způsobeného přepravní společností na cestě k zákazníkovi. Zákazník tak může předejít komplikovanému procesu reklamace zboží z důvodu poškození dopravcem. Nabízíme zejména u tabulí v rozměrech od 90 x 120 cm, flipchartů, papíru SRA3 a A3+. 

Příplatkové balení nabízíme jako extra volitelný parametr. Zboží si můžete nadále nechat poslat v běžném balení. Tuto službu neposkytujeme automaticky u všech položek, protože by došlo ke zbytečnému prodražení dopravy u položek našeho sortimentu, které speciální balení nevyžadují, protože nejsou tolik náchylné k poškození způsobeného pádem balíčku na zem a podobných případů, které se bohužel mohou stát.

Zákonná lhůta na vyřízení reklamace poškozené zásilky je jeden měsíc. V případě poškození zásilky s vybraným příplatkem za zabalení je tato reklamace z naší strany vyřízena prakticky okamžitě.   

ZDE předkládáme srozumitelnější a podrobnější vysvětlení k této doplňkové službě.

 

Informace k dopravě zboží

Naposledy zobrazené

 

zákazník     heslo    

Napište nám    Navštivte nás na Facebooku    Google +    Blog

Položek:
Suma s DPH:
0
0 Kč

Košík je prázdný

 

zbozi.cz | CZIN.eu

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace