Diáře OSKAR a CTIRAD manager 2019

Vážení zákazníci rádi bychom upozornili na položku diářů od firmy Baloušek. Diáře Oskar a Ctirad  v provedení týdenní a denní diář.

Diáře ve vysokém stupni zpracování a kvality. Desky z koženky zapínání na magnetickou přezku. Úložný prostor na vnitřní straně desek. Pásková záložka z koženky. Diář se pyšní pečetí ruční výroby. Papír barvy chamois na který lze psát i inkoustem nebo gelovým perem. Obrovským benefitem tohoto diáře je možnost zakoupení náhradní vložky, celého kalendária na další rok. Vložka denního kalendária má výseky po měsících pro rychlejší nalistování požadovaného termínu a perforované spodní rohy.  

 Tento diář je tedy vhodnou alternativou kroužkových diářů Herlitz, který se ovšem vyrábí pouze v provedení týdenního kalendária.   

Při zakoupení obou variant diáře Baloušek Oskar i Ctirad u nás obdržíte jako dárek kuličkové pero CELLO, které je vhodným doplňkem. Pero lze vložit do praktického poutka v diáři.

https://www.kppapir.cz/produkt/diar-2019-a5-tydenni-oskar-manager-s-vysekem-hneda-btok18-7-cello/?produktId=11057

https://www.kppapir.cz/produkt/diar-2019-a5-denni-ctirad-manager-s-vysekem-hneda-bdck18-7-cello/?produktId=11055

 

01.11.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

Informace k dopravě zboží

Naposledy zobrazené

 

zákazník     heslo    

Napište nám    Navštivte nás na Facebooku    Google +    Blog

Položek:
Suma s DPH:
0
0 Kč

Košík je prázdný

 

zbozi.cz | CZIN.eu

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace